SIKÇA SORULAN SORULAR

Bitkidemle.com ile ilgili olarak merak ettiklerinizi soru cevap bölümünde bulabilirsiniz.Sorunuzun cevabının olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime gecebilirsiniz.

Dilerseniz hazır karışımları, dilerseniz kendi damak tadınıza göre oluşturduğunuz çay karışımını sipariş verebileceğiniz, bunun yanı sıra etiketini tasarlayabileceğiniz online bitki çayı satış platformudur.
Websitesi üzerinde bulunan ‘’Karışımını Hazırla’’ bölümü üzerinden dilediğiniz bitkileri harmanlayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.
İnternet alışverişine açık olan tüm Visa ve Mastercard seçenekleri ile 3d güvenli olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz..
Hayır. İstediğiniz karışımı oluşturabildiğiniz gibi dilerseniz tek bir çay seçeneğini de sipariş verebilirsiniz.
Bitkiler özel araştırmalarımızın sonucu son derece güvenli üreticiler aracılığıyla tedarik edilmektedir.
Yan etki, kişinin bünyesine bağlı olmakta olup, kişi alışveriş verirken tüm olası yan etkileri kabul etmiş sayılır.
Market seçeneği, sadece girişimcilerin hazırladığı karışımların satışına imkan vermektedir. Dilerseniz girişimci olarak başvurabilir, satılan çaylar üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Karışımınızı hazırladıktan sonra ikinci aşama da bulunan kanvas üzerinden kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Siparişiniz sizin seçimlerinizle ve etiketinizle hazırlayıp adresinize gönderilecektir.
Kendi etiketlerini tasarlamak istemeyen kullanıcılar için oluşturduğumuz hazır etiketler bölümünden etiket seçebilirsiniz.
Siparişlerinin yanında bulunan içerik listesiyle beraber iade edebilirsiniz.